DOĞU KARADENİZ TURU
21 Nisan 2017 - 26 Nisan 2017
% 0 Kazançlısınız
680 TL
680 TL
4 GECE 6 GÜN - DİĞER TARİHLER İÇİN --> TUR DETAYI--> TUR FİYAT LİSTESİ
Tur Detayları
Tur Bilgileri
Tur Şartları
Tur Fiyat Listesi
Tur Fotoğrafları


HAREKET: Akşam Saat 19.00’da Acentamız Merkez Turizm Önünden… Ankara – Kırıkkale – Çorum - Samsun yol güzergahında vereceğimiz molalarla beraber yolumuza devam ediyoruz…

1.GÜN: Sabah saatlerinde SAMSUN – TERME’ da bulunan Ulusoy Dinlenme Tesislerinde vereceğimiz kahvaltı molasının ardından, ORDU – GİRESUN - TRABZON güzergahından Maçka’da bulunan otelimize varış,  yerleşme ve 13:00’e kadar dinlenme zamanı. Saat 13.30’da toplanıp otelden ayrılıyoruz. Yeşilin bin bir tonu içinde, dere kenarında, tertemiz havayla yoğrularak yöresel yemek yeme imkanı veriyoruz (EKSTRA). Ardından tarihi gizeminden bugüne ulaşmış, 1300 metre yüksekliğinde bir dağ gövdesine konumlanmış ve eşsiz güzelliklere sahip olan SÜMELA MANASTIRI’ na çıkıyoruz.  Sonrasında diğer ucu farklı bir diyar olan ZİGANA GEÇİTİ’ nden geçiyoruz. Oradaki fotoğraf molasının ardından MERKEZ TURİZM’ in ikramı olan meşhur HAMSİ KÖY SÜTLACI’ nı yemek için mola veriyoruz. Daha sonra grupça hareket ederek otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeğine kadar otelde serbest zaman, akşam yemeği ve geceleme…

2. GÜN: Sabah kahvaltısını otelde aldıktan sonra; tur otobüsümüzle rehberimiz eşliğinde TRABZON istikametine hareket ediyoruz. Tarihi ATATÜRK KÖŞKÜ’nü ziyaret ediyor ardından bölgedeki zengin bakır yatakları sayesinde çeşitliliği yüksel olan el sanatları ve Trabzon kuyumculuğu örneklerini TUĞANA KUYUMCULUK’da gözlemledikten sonra  GÜLBAHAR HATUN TÜRBESİ’ ne uğruyor ardından bıçakçılığıyla ünlü Sürmene’deki SÜRBİSA mağazamızda alışveriş imkanı sağlıyoruz. Sonra tur programımıza RİZE ile devam ediyoruz. RİZE BEZİ ZAİMOĞLU DOKUMA ATÖLYESİ’ nin gezilmesinin ardından öğle yemeğimizi (EKSTRA) FIRTINA DERESİ kenarındaki restoranda muhteşem manzara eşliğinde aldıktan sonra yine FIRTINA DERESİ’ nin manzarasını izleyerek AYDER YAYLASI’ na çıkıyoruz. Orada vereceğimiz serbest zamanın ardından Artvin’e bağlı Hopa’daki otelimize dönüyoruz. Dinlenme, akşam yemeği, eğlence ve geceleme..

3. GÜN: :  Kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra SARP SINIR KAPISI istikametine doğru hareket ediyoruz. Burada gümrük işlemlerimiz tamamlandıktan sonra Batum Gezimiz başlıyor. BATUM GEZİSİ ’nin ardından  tekrar gümrük işlemleri tamamlanıp Türkiye’ye giriş yapıyoruz. Buradan TRABZON- SÜRMENE istikametine hareket ediyoruz. Öğle yemeği için verdiğimiz molanın ardından müthiş manzarası ile Zarha Dağı’ndaki otelimize transfer için minibüsteki yerlerimizi alıyor ve o müthiş doğanın keyfini çıkartıyoruz. Ardından akşam yemeği, eğlence ve geceleme..

 4. GÜN: Otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra yeniden transfer minibüsümüzde Sürmene’ye doğru inmek için yerlerimizi alıyoruz. Tur otobüsümüze geçip; gizemli atmosferinde kendimizi kaybedeceğimiz UZUNGÖL’ e gidiyoruz. Göl kenarında keyifli yürüyüşler için serbest zamanın ardından tekrar otobüzümüzde toplanarak; Trabzon istikametine hareket ediyoruz. İKİ ÇAY FABRİKASI’NIN gezilmesinin ardından; Öğle saatlerine doğru meşhur AKÇAABAT KÖFTECİSİ nın denize sıfır olan restoranında öğle yemeğimizi yedikten sonra (EKSTRA); GİRESUN istikametinden Ordu’ya ulaşıyoruz.Muhteşem manzarası ile Ordu’yu kuşbakışı seyredebileceğimiz Boztepe’ye teleferikle çıkıyoruz(EKSTRA). Ordu’da ki Fındık alışverişinden sonra;ORDUFatsa’ da bulunan otelimize yerleşme, akşam yemeği ve geceleme.

5. GÜN: Sabah kahvaltısını otelde aldıktan sonra; grupça hareket ederek FATSA-ÜNYE istikametinden SAMSUN’ a hareket. Yolda vereceğimiz molalarla birlikte SAMSUN’ a varış. BANDIRMA VAPURU, GAZİ MÜZESİ, ATATÜRK HEYKELİ ve SAMSUN’u da gördükten sonra SİNOP’a doğru yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz mola ile birlikte Sinop merkeze ulaşıyoruz ilk olarak öğle yemeğini alacağımız Sinop ‘un meşhur mantıcısında yemeğimizi alıyoruz ve yemeğimizin ardından Sinop ESKİ CEZAEVİ ni geziyoruz ve sonrasında Yat Limanı’nda vereceğimiz serbest zamanla alışveriş fırsatı sunuyoruz.. Eskişehir’e doğru hareketle; bu güzel, dolu dolu Karadeniz gezimize son veriyoruz. Yolda vereceğimiz molalarla birlikte gecenin ilerleyen saatlerinde Eskişehir’e varıyoruz. Acentamız önünde bir dahaki gezimizde buluşma dilek ve temennisi ile vedalaşıyoruz.

 

,

 

 

 

 

                                            ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 

ü  BATUM GEZİSİ ( YURT DIŞI ÇIKIŞ BELGELİ ARAÇLA TRANSFER+BÖLGE REHBERLİK HİZ.)

ü  ULAŞIM GİDİŞ – DÖNÜŞ ( TURİZM BELGELİ OTOBÜSLERLE )

ü  4 GECE KONAKLAMA ( 4 ve 5 YILDIZLI OTELLER )

ü  5 SABAH KAHVALTISI ( BİRİ TERME’DE ULUSOY DİNLENME TESİSİNDE MUHTEŞEM AÇIK BÜFE KAHVALTI, DİĞERLERİ OTELLERDE AÇIK BÜFE )

ü  4 AKŞAM YEMEĞİ ( OTELLERDE AÇIK BÜFE )

ü  MEŞHUR HAMSİ KÖY SÜTLACI ( MERKEZ TURİZM İKRAMIDIR )

ü  ULAŞIM ESNASINDA ÇEŞİTLİ İKRAMLAR

ü  ÇEVRE GEZİLERİ

ü  MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ

ü  ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI

ü  BÖLGE KOKARTLI REHBERLİK HİZMETLERİ

ü  MERKEZ TURİZM REHBERLİK HİZMETLERİ

 

NOT : ÖĞLE YEMEKLERİ, BATUM-YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU, SÜMELA MANASTIRI TRANSFERİ,MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ EXTRADIR.

 

                                    GEZİ NOTLARI:

  • Acentamız gezi içeriğine bağlı kalmak koşuluyla gezi güzergahında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Batum çıkış fonu (harcı).
  • Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucu,tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acentamız sorumlu değildir.

            Geziniz için ; rahat kıyafetler ve spor ayakkabı, akşam yemekli eğlenceler için şık kıyafetler tercih ediniz.

  • Yaylalardaki iklim değişikliğinden dolayı yanınızda yağmurluk,şemsiye vs. bulundurmayı ihmal etmeyinJ
  • Otellerde ki açık ve kapalı havuz,hamam,sauna kullanımı için bone, mayo ve şortunuzu unutmayınız..
  • Müze girişlerinde T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı tüm müzelerde MüzeKartı”ndan faydalanabilirsiniz.
  • Öğle yemekleri bir kişi, 5 gün için ortalama 90 TL tutarındadır.
  • Talebin durumuna bağlı olarak katılımcı sayısı 12-15 kişi ise 17 kişilik lüks minibüsler, 15-27 kişi ise 27 kişilik lüks midibüsler; 30 kişiden daha fazla olması durumunda ise turumuz 46 kişilik lüks otobüsler ile gidilecektir.
  • Tur iptal şartları; tur hareketine 15 gün kala yapılan iptallerde ödemenin tamamı iade edilir. 14 – 7 gün arası yapılan iptallerde toplam tutarın  % 50’si, 6 – 1 gün kala yapılan iptallerde % 100’ü kesilir!

ÖNEMLİ BİLGİ!
* GÜRCİSTAN’A GİRİŞTE ÜZERİNDE ‘ TC KİMLİK NUMARASI ve RESİM  OLAN NÜFUS HÜVİYET CÜZDANI GEREKTİĞİNDEN, SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ.!!
FARKLI KİMLİK KARTLARI (ÖĞRETMEN KİMLİK KARTI VE EHLİYET VS.) İLE GEÇİŞ YAPILMAMAKTADIR!.

 

  • Ailesi (anne- baba)  ile olmayan veya Anne ve Baba’dan herhangi biri eksik olan  ve Batum’a geçmek isteyen 18 yaş altı misafirlerimiz için (hangi ebeveyn veya ebeveynler eksikse ondan)  Noterden onaylı Muvafakatname  alınması zorunludur !

 

TUR ÜCRETİ

                  620 TL / PEŞİN

                  660 TL /  9 TAKSİT ( SEÇMELİ KARTLARA)

0 – 6 YAŞ ÇOCUK : ÜCRETSİZ  ( SADECE KOLTUK BEDELİ 180 TL )

7 – 12 YAŞ ÇOCUK: 520 TL / PEŞİN  

1 MART'A KADAR ERKEN REZERVASYON FİYATI JAnasayfa    Erken Rezervasyon Otelleri    Termal Oteller    Uçak Bileti      


merkeztur.com daki Otel kategorileri, yıldız sayıları ve otel bilgileri acentamızın değerlendirmesi olup tavsiye ötesine geçmemektedir.www.merkeztur.com sayfasında yer alan tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Zaman içinde değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından dolayı www.merkeztur.com sorumlu tutulamaz.Otel kategorileri ve yıldız sayıları bilgisi T.C. Turizm Bakanlığı değerlendirmesi değildir. Erken Rezervasyon 2017 2018 otelleri ve Balayı Erken Rezervasyon Otelleri ile ilgili Tüm Bilgileri Tatil Siteleri bulabilir ve Erken Rezervasyon Ucuz Yaz Tatili ile ilgili Tüm bilgileri Bulabilirsiniz.

      Mail adresimiz : info@merkeztur.com       Fax : 0 222 221 09 17       Tel : 0 222 234 45 66

İSMET İNÖNÜ CAD. OTEL ŞALE YANI(SUBAY ORDU EVİ KARŞISI)NO:7/G ESKİŞEHİR      

    su an: 4     bugun : 7     tüm toplam : 355576